درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی خوبش

فروشگاه اینترنتی خوبش

تحت نظارت مستقیم شرکت آسیا رفاه گستر ویـرا

 فروشگاه ایترنتی خوبش با هدف ارائه کلاهای مورد نیاز مردم و حمایت از تولید داخلی براي گروه ها و اقشار مختلف جامعه با همكاري و مشاركت متخصصين باتجربه تشكيل شده است. اين مجموعه جهت دسترسي آسان و راحت مشتريان به خدمات و كالاي با كيفيت  همواره از جدیدترین فناوری های روز در حوزه IT ، كانال هاي توزيع ، بازاريابي و مدیریت مالی استفاده می نماید . شركت تعاوني آسيا رفاه گستر ويرا  به عنوان مالک فروشگاه، نيروي انساني توانمند، خوش فکر و دارای ایده های خلاقانه را بزرگترین مزیت رقابتی خود می داند و با تحليل شرايط اقتصادي و اوضاع بازار  بهترين پيشنهاد را براي مشتريان جامعه هدف  مد نظر ، ارائه  مي دهد.

فروشگاه خوبش همواره در جهت شناسايي توليد كننده هايي كه مشتري مداري را سرلوحه كار خود قرارداده اند و به دنبال ارائه كالا با كيفيت وشرايط مناسب به مشتريان هستند ، گام برمي دارد . 

فروشگاه خوبش در روند گزينش و انتخاب تأمين كننده كالا و محصولات  به دنبال توسعه پايدار  و سربلندی کشورجمهوری اسلامی ایران است .  پرهیز ازهرگونه سیاسی کاری  و عدم شركت در در کمپین های سیاسی  از  اولویت ها و در رأس برنامه های کاری شركت مي باشد .  کسب روزي حلال  ،   ايجاد شبكه توليد تا مصرف كننده نهايي ، حفظ شأن و منزلت توليد كننده ، تحويل كالا به مشتري به قيمت  واقعي و اجراي اصولي بازاريابي اسلامي مبتنی برارزش های والای انسانی به عنوان اصول مهم و اساسي براي تمامي اعضا شركت تعاوني ، پذیرفته شده است.

خدمات

فروشگاه خوبش با کاربری روانی که دارد، به راحتی با کاربران ارتباط برقرار میکند و کاربران محترم می توانند به راحتی خرید خود را انجام دهند
تیم پشتیبانی ما در هر ساعت از شبانه روز آمادگی پاسخ به سوالات و ابهامات مشتریان و فروشندگان محترم خود را دارد.
تمامی مطالب و محتوای سایت از منابع معتبر تهیه می شود تا بدین طریق به اعتماد کاربران محترم فروشگاه احترام خود را نشان دهیم.
سیاست ما حمایت از تولید داخلی است، تا بدین وسیله تمامی کسب و کارهای خانگی را حمایت کنیم و زندگی آن ها را رونق بخشیم تا کنار یکدیگر به اهداف خود برسیم.
ایجاد ارزش، رضایت و وفاداری مشتری با ارائه خدمات ویژه به مشتریان
آماده همکاری با تمامی ارگان ها و سازمان ها جهت پیشبرد اهداف آن سازمان و ارائه خدمات مطلوب به باشگاه مشتریان می باشیم.

اعضای تیم ما

درباره فروشگاه اینترنتی خوبش

اهداف ما

تلاش در جهت رونق اقتصاد کشور از طریق رونق‌بخشی بهکسب و کارهای كوچك

تلاش در جهت رونق‌بخشی به کسب و کار کارفرمایان از طریق توانمند سازي كاركنان

تلاش در جهت بهبود دیدگاه‌ها و فرهنگ سازي در خصوص خدمات جديد و به روز

بهبود کیفیت زندگی مشتريان  و  رضایتمندی آنها

درباره فروشگاه اینترنتی خوبش

تاریخچه موسسه

فروشگاه اینترنتی خوبش با هدف ارائه و توسعه  کالاها و خدمات رفاهي براي گروه ها و اقشار مختلف جامعه با همكاري و مشاركت متخصصين باتجربه تشكيل شده است . اين مجموعه جهت دسترسي آسان و راحت مشتريان به خدمات و كالاي با كيفيت  همواره از جدیدترین فناوری های روز در حوزه IT ، كانال هاي توزيع ، بازاريابي و مدیریت مالی استفاده می نماید . شركت تعاوني آسيا رفاه گستر ويرا  نيروي انساني توانمند، خوش فکر و دارای ایده های خلاقانه را بزرگترین مزیت رقابتی خود می داند و با تحليل شرايط اقتصادي و اوضاع بازار  بهترين پيشنهاد را براي مشتريان جامعه هدف  مد نظر ، ارائه  مي دهد.

درباره فروشگاه اینترنتی خوبش

چگونه کار می کنیم؟

شناخت بازارها ، تقاضای بازار و محیط بازاریابی

تجزیه و تحلیل بازارهای مصرفی و صنعتی

تحلیل بازار شامل تحلیل رقبا، عرضه و تقاضا

توصیف کسب و کار، شامل نقاط قوت، نقاط ضعف، مهارت‌های مورد نیاز

ایجاد ارزش، رضایت و وفاداری مشتری

شناسایی بخش های بازار و بازار های هدف

تحلیل زنجیره تأمین و مواد اولیه

معرفی محصولات یا خدمات ، برنامه عملیاتی و تولید

X